DŽONIĆ U PRITVORU NOSI MASKU NEMOĆNOG ČOVEKA: "Hoda pognut, glumi da se jedva kreće da ubedi policiju da nije u stanju da izvrši zločin"

Ј. Ћосин

04. 11. 2021. u 17:47

GORAN Džonić, osumnjičen za ubistvo tročlane porodice Đokić iz Aleksinca, kako saznajemo, u pritvoru nosi masku nemoćnog, starog i bolesnog čoveka.

ЏОНИЋ У ПРИТВОРУ НОСИ МАСКУ НЕМОЋНОГ ЧОВЕКА: Хода погнут, глуми да се једва креће да убеди полицију да није у стању да изврши злочин

Foto: Fejsbuk, J. Ćosin

- Hoda pognut, glumi da se jedva kreće kako bi ubedio policiju da fizički nije bio u stanju da izvrši ubistvo iako svi dokazi ukazuju samo na njega. Priznaje da je bio na mestu u istva ali da je samo "tipovao" rođake, zašta je navodno dobio samo 10.000 evra, koliko mu je bilo potrebno da vrati dugove iako je na imanju njegovog sina pronađeno 43000 evra - kaže naš izvor blizak istrazi.

Podsetimo, Goran Džonić (59), osumnjičen je za ubistvo svog brata od tetke Gorana Đokića (57), snaje Gordane (56) i bratanice Lidije (25).

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

BONUS VIDEO:

Potraga za novcem Đokića: Radnici otkopavaju imanje Džonića

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DRŽI IM PREDAVANJE O MOMCIMA: Vujadin zapretio ćerkama - Mirka otkrila detalje iz porodičnog doma