OVO SU OSUMNJIČENI ZA UBISTVO PORODICE ĐOKIĆ: Objavljen snimak hapšenja nakon izjave Gorana DŽonića
Intenzivnim i opsežnim radom pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Nišu danas su uhapsili K. M. (1981) i A.M. (1982) iz sela Moravac koji se dovode u vezu sa ubistvom porodice Đokić.
Foto: Jutjub/Printskrin/MUP Republike Srbije
Osumnjičeni su privedeni i po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Nišu određeno im je zadržavanje do 48 časova, zbog postojanja osnova sumnje da su učestvovali u izvršenju krivičnog dela teško ubistvo.
Podsetimo, Goran Džonić, penzionisani vatrogasac, uhapšen je sinoć zbog sumnje da je ubio svoje rođake – porodicu Đokić. On je nakon zločina prisustvovao sahrani ubijenih. Policija je pronašla znatnu svotu novca za koju se smatra da je pripadala ubijenoj porodici.
Porodica Đokić je u noći između 26. i 27. septembra nestala, a njihova tela su pronađena 02. oktobra. Kako se saznaje, njihova tela su nakon ubistva spaljena i pokrivena rastinjem, a vozilo je takođe spaljeno.
BONUS VIDEO: Privođenje Suzane Džonić u policijsku stanicu na ispitivanje
Preporučujemo
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (4)