UHAPŠENI MLADIĆI U BEOGRADU: Osumnjičeni da su zapalili automobil na Savskom vencu
INSPEKTORI beogradske kriminalističke policije uhapsili su J. A. (16) zbog sumnje da je 18. juna u noćnim satima polio benzinom i zapalio parkirani automobil na Savskom vencu.
Foto: D.N.
Uhapšeni su i saučesnici Z. M. (25), N. M. (20) i M. D. (24), koji su pružali logistiku i pomoć osumnjičenom maloletniku. Automobil je izgoreo u podmetnutom požaru, povređenih osoba nije bilo. Osumnjičeni su uhapšeni nakon intezivnog operativnog rada i pribavljenih materijalnih dokaza. Sa krivičnom prijavom za krivično delo “Izazivanje opšte opasnosti” predati su nadležnom tužilaštvu. Istraga je u toku.
- Beogradska kriminalisticka policija je opravdala poverenje, jer je pokazala visok nivo efikasnosti i maksimalnu profesionalnost - zaključio je Lazetić.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
IZ CENTRA GRADA U PRIHVATNE CENTRE: Akcija MUP u Beogradu, otkriveno 39 migranata (FOTO)
14. 07. 2021. u 20:38
ZAPLENA MARIHUANE U BEOGRADU: Policija uhapsila mladića (23) (VIDEO)
22. 07. 2021. u 08:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)