OGLASIO SE MUP: Evo za šta terete nadrilekara Savu Kneževića (FOTO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su Savu Kneževića (1998) i D.K. (1972) iz Beograda zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela neovlašćeno bavljenje određenom delatnošću, teška dela protiv zdravlja ljudi, nadrilekarstvo i nadriapotekarstvo.
Arhiva
S.K. se tereti da je od januara prošle do početka aprila ove godine, u neregistrovanoj ordinaciji, za novčanu naknadu bez odgovarajuće stručne spreme i bez licence pružao medicinske usluge i izvodilo medicinske zahvate na pacijentima, prikrivajući činjenicu da nije stručno osposobljen. Nakon izvršenih medicinskih zahvata, oštećenim pacijentima izdavao je medicinske izveštaje sa propisanim lekovima.
Ovo je za posledicu imalo teško narušavanje zdravlja oštećenih pacijenata. U tome mu je, sa umišljajem, svesno pomagala njegova majka D.K.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će uz krivičnu prijavu biti privedeni nadležnom tužilaštvu.
Preporučujemo
OPERISAO, PRODAVAO LAŽNE VAKCINE: Evo ko je uhapšeni nadrilekar Sava Knežević
24. 05. 2021. u 09:29
TEŠKO NARUŠIO ZDRAVLjE PET ŽENA: Sutra saslušanje nadrilekara Save Kneževića i njegove majke Danijele
24. 05. 2021. u 10:30 >> 11:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)