ZAGREB DAN NAKON INCIDENTA: Slike sa mesta pada letelice (FOTO)
HRVATSKI zvaničnici objavili su prve podatke o letelici koja pala u Zagrebu sinoć oko 23 časa.
Foto: Tanjug AP
Kako se navodi, besposadna letelica vojnog tipa, prema dosad prikupljenim podacima, u hrvatski vazdušni prostor ušla je iz smera istoka prema zapadu, odnosno iz vazdušnog prostora Mađarske, brzinom od 700 km/h na visini od 1.300 metara.
Podsetimo, u Zagrebu je sinoć odjeknula snažna eksplozija, a na mestu pada ostao je ogroman krater.
Preporučujemo
OČEVICI VIDELI CRVENU PETOKRAKU: Detalji eksplozije u Zagrebu, oglasila se policija
11. 03. 2022. u 07:31
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)