SITUACIJA SE MENJA IZ DANA U DAN: Cene nafte na svetskom tržištu danas u padu
CENE nafte na svetskom tržištu danas su u padu.
Foto: Arhiva VN
U Londonu je cena sirove nafte "brent" iz Severnog mora danas manja za 51 cent i sada je 86,96 dolara po barelu, prenosi Rojters.
U Njujorku je cena svetle sirove nafte pala za 65 centi i iznosi 80,37 dolara po barelu.
Cene obe vrste nafte tokom sedmice su porasle za više od dolar.
BONUS VIDEO: JEDNOSTAVAN TRIK: Kako da vam ne kliza daska za sečenje dok sečete
Preporučujemo
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (1)