LEDENO I KIŠOVITO CELE NEDELJE: Evo kakvo nas vreme čeka za Božić i do kraja sedmice
U SRBIJI će danas biti pretežno oblačno i malo hladnije, a više padavina biće na istoku i jugoistoku Srbije, gde će kiša padati veći deo dana.
Foto: Depositphotos
Na visokim planinama sneg. U ostalim krajevima padavine se očekuju uglavnom posle podne i uveče, ali će biti povremene i slabijeg intenziteta. Suvo vreme zadržaće se samo na krajnjem zapadu i severozapadu zemlje.
Vetar slab i umeren, na jugu Banata još ujutro jak, jugoistočni, do kraja dana u skretanju na severozapadni. Najniža temperatura od -1 do 7 C, a najviša od 6 do 10 C, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.
U Beogradu pretežno oblačno s kratkotrajnom kišom. Vetar slab i umeren, jugoistočni, do kraja dana u skretanju na severozapadni.
Najniža temperatura oko 7 C, a najviša oko 10 C.
Izgledi vremena u Srbiji do 11. januara:
U utorak još ujutro ponegde kiša, na višim planinama sneg, a u toku dana uglavnom suvo, u nižim predelima uz duže zadržavanje niske oblačnosti, a u brdsko-planinskim uz delimično razvedravanje.
U toku noći novo naoblačenje s kišom zahvatiće severozapadne, zapadne i jugozapadne delove Srbije.
U sredu oblačno s kišom, na planinama sa snegom, a više padavina očekuje se u drugom delu dana i u toku noći. U košavskom području povremeno jak jugoistočni vetar.
U četvrtak pretežno oblačno i hladnije uz slabljenje i prestanak padavina. Vetar će biti u skretanju na zapadni i severozapadni.
U petak i subotu suvo uz delimično razvedravanje, ali i uz dalji pad temperature. Krajem perioda, od 10. januara naoblačenje sa snegom.
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)