NAJCRNJI DAN OD POČETKA EPIDEMIJE! Koronom u Srbiji zaraženo još 3536 ljudi - preminula 21 osoba
OD početka epidemije virusa korona u Srbiji danas je najteži dan po broju zaraženih i preminulih.
Foto: Depositphotos
U poslednja 24 sata u Srbiji je na korona virus testirano 12.514 osoba, njih 3.536 bilo je pozitivno, dok je nažalost preminulo 21 lice.
Prema poslednjim podacima Ministarstva zdravlja i Instituta "Batut", na respiratorima u bolnicama širom Srbije nalazi se 143 pacijenata.
Podsetimo, tokom sutrašnjeg dana biće održan novi sastanak Kriznog štaba za borbu protiv kovida-19, a kako je najavio i gradonačelnik Beograda dr Zoran Radojičić, izvesno je uvođenje novih, strožih epidemioloških mera.
Koliko je epidemija korona virusa u poslednjih osam meseci uticala na brakove i razvode u našoj zemlji pročitajte ovde.
Uskoro opširnije
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
UKRAJINA JE PALA NA KOLENA: Stigao ultimatum koji ne smeju da odbiju
LIDER poljske opozicione partije Pravo i pravda i bivši premijer Poljske Jaroslav Kačinjski poručio je da Ukrajina ne može biti primljena u Evropsku uniju dok ne odbaci politiku veličanja Stepana Bandere, Ukrajinske ustaničke armije i Organizacije ukrajinskih nacionalista.
05. 07. 2026. u 07:22
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (1)