"NOVOSTI" SAZNAJU: Svi građani Srbije koji su bili na granici sa Grčkom pušteni u tu zemlju
Svi građani Srbije koji su se zatekli na granici sa Grčkom jutros, pušteni su da pređu granicu, saznaju Novosti.
Foto: EPA PHOTO
Odluka Grčke o zatvaranju granice za turiste iz Srbije mogla bi da bude preinačena prilikom nekog periodičnog razmatranja - izjavio je ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić.
On je zamolio građane da za sada ne kreću na put ka Grčkoj dok se ne vidi da li će se uvedeni režim na grčkim granicama promeniti.
Dačić je dodao da se nada da će prilikom sledećg razmatranja biti uzete neke druge činjenice, jer je evidentno da Grčka ima interes da dolaze strani turisti. Više o tome čitajte KLIKOM OVDE!
Preporučujemo
"VIŠE OD 135.000 LjUDI PODNELO ZAHTEV ZA LEGALIZACIJU": Vučić izneo važne podatke
12. 12. 2025. u 13:18
JEZERO U SRBIJI KRIJE JEZIVU PRIČU: Legenda kruži - a OBLIK tera strah u kosti
12. 12. 2025. u 09:00
U JANUARU ISPLATA UVEĆANIH PENZIJA! Evo koliko će kome porasti ček, po kategorijama
12. 12. 2025. u 08:22
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)