Nova žrtva poplava u Srbiji: U selu pored Valjeva pronađeno beživotno telo vojnog penzionera
Poplave u valjevskom kraju, odnele su i jedan ljudski život. Meštani Stanine reke kod Stava, juče su u reci Obnici pronašli telo svog komšije, M.L. (89), čiji je nestanak dva dana ranije prijavljen i policiji.
Foto: D. Krunić
On je 23. juna ujutru krenuo u prodavnicu iz kuće u kojoj je živeo sa suprugom. Kako se nije vraćao, teško bolesna supruga je pozvala ćerku koja živi u Novom Sadu, a ona je potom o tome obavestila PU u Valjevu.
Komšije su u četvrtak nešto pre 18.00 sati, pronašli telo nesrećnog M.L. koga je voda izbacila u šipražje pored reke Obnice.
Kako nam je za valjevo.rs rekla njegova ćerka, M.L. je bio vojni penzioner i uprkos poznim godinama, bio je vitalan. Jedini problem je imao sa slabim vidom, zbog čega je verovatno i upao u reku.
(Telegraf)
Preporučujemo
HITNO UPOZORENjE MUP NA PREVARE: Ako vam stigne ovakva poruka ovo morate da uradite
24. 01. 2026. u 19:37
PRIPREMITE SE ZA VREMENSKI ROLERKOSTER: Dugoročna prognoza za 2026. godinu
24. 01. 2026. u 16:50
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)