ZEMLJOTRES U PARAĆINU: Dva u 10 minuta, Paraćinci prijavljuju - "Dobro se treslo"

Новости онлајн

27. 04. 2025. u 13:18

ZEMLjOTRES jačine 2,7 stepena Rihterove skale pogodio je danas područje Paraćina, navodi Republički seizmološki zavod, koji je inicijalno naveo da je epicentar bio na području Jagodine.

ЗЕМЉОТРЕС У ПАРАЋИНУ: Два у 10 минута, Параћинци пријављују - Добро се тресло

Foto: Novosti

Zemljotres se dogodio u 10.27 časova, a epicentar je bio na dubini od 6 kilometara.

Pet minuta nakon prvog potresa u Paraćinu, desio se drugi, nešto slabiji, intenziteta 2 stepena Rihtera.

Zemljotresi ovakvog intenziteta ne mogu izazvati oštećenja na objektima u epicentralnoj oblasti.

Kako javljaju korisnici društvenih mreža u Paraćinu se "dobro zatreslo".

Korisnici društvene mreže X iz Paraćina takođe su pisali da se se zemljotres osetio u njihovom gradu.

"Upravo smo osetili zemljotres kod mene u Paraćinu, auu", "Da li je ovo zemljotres u Paraćinu?

"Dva puta za 10ak minuta", pišu korisnici.

(Blic)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske

MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske

UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.

26. 03. 2026. u 12:34

Komentari (0)

STIŽE JOŠ JEDAN FINAC U PARTIZAN? Nakon Murinena crno-beli dovode još jednog reprezentativca zemlje hiljadu jezera