EVROPSKI DAN BEZ POGINULIH U SAOBRAĆAJNIM NEZGODAMA: Oduzmi gas, dodaj pažnju
MUP Republike Srbije oglasio se putem Instagrama povodom akcije NULA poginulih u saobraćaju.
Foto: Printscreen / Instagram / MUP
- Danas, na Evropski dan bez poginulih u saobraćajnim nezgodama, stani i razmisli jer svaki trenutak na putu može promeniti nečiji život. Statistika su samo brojevi, ali iza svakog broja stoji porodica, prijatelji, nečiji voljeni, nečiji život.
- Oduzmi gas, dodaj pažnju.
- Poštuj saobraćajne propise, čuvaj živote.
- Budi primer, ne žrtva.
Pridruži se našoj viziji: NULA poginulih u saobraćaju. Tvoja pažnja i odgovornost može biti razlika između života i smrti - navodi se u objavi.
BONUS VIDEO:
Snimak jezive nesreće na Begaljičkom brdu
Preporučujemo
OGLASIO SE MUP NAKON SEDNICE ŠTABA ZA VANREDNE SITUACIJE: Evo šta je naloženo službama
16. 09. 2024. u 15:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)