PEPCO HITNO POVUKAO PROIZVOD ZA DECU SA TRŽIŠTA: Ne ispunjava sve standarde
PEPCO povlači proizvod sa našeg tržišta jer ne ispunjava određene standarde.
Foto: Pepco
Kako je saopšteno, vodeći računa o bezbednosti kupaca, Pepco Poljska je odlučila da povuče sa tržišta sledeći proizvod: PLU 349550 Dečji svetleći trotinet na 3 točka.
Kao rezultat izvršenih ispitivanja, otkriveno je da proizvod ne odgovara standardu EN 71-1 za Mehanička i fizička svojstva.
Pepco apeluje da se kupljeni proizvod vrati u najbližu prodavnicu. Troškovi kupovine će vam biti vraćeni, a račun nije neophodan.
BONUS VIDEO: NA MATURU U PATIKAMA PUNIM NADE: Fondacija humanosti "Novosti" obezbedila garderobu za decu iz Zveča
Preporučujemo
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)