Kućni ljubimci dobrodošli u poslovnice UNIQA osiguranja
VLASNICI kućnih ljubimaca od sada u poslovnice UNIQA osiguranja mogu da dovedu i svoje ljubimce!
Foto: UNIQA osiguranje
Dobrodošlicu kućnim ljubimcima izrazićemo nalepnicama na poslovnicama kojima ćemo njihove vlasnike informisati da je u poslovnice dozvoljen ulazak psima do 50 centimetara visine, na povocu.
Na taj način, naši klijenti s ljubimcima više neće morati da brinu gde da ih ostave dok su u UNIQA poslovnici, a ljubimci više ne moraju da borave napolju na suncu, kiši i trotoaru. Osim u Srbiji, ljubimci su dobrodošli u poslovnice UNIQA osiguranja i u drugim zemljama u regionu jugoistočne Evrope.

Ponosimo se što smo prva osiguravajuća kuća u jugoistočnoj Evropi koja je odlučila da vlasnicima ljubimaca ulepša vreme provedeno u svojim poslovnicama.
Preporučujemo
Balkan na udaru: Srbija će biti okovana, stiže neviđena ledena katastrofa sa Arktika
30. 04. 2026. u 20:37
POGLEDAJTE - Specijalistička obuka pripadnika Vojske Srbije (FOTO/VIDEO)
30. 04. 2026. u 16:54
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)