JASMINI JE POTREBNA NAŠA POMOĆ: Pomozimo joj da sakupi novac za dalje lečenje u inostranstvu
JASMINI Krušedolac (1976), koja ima ozbiljnih zdravstvenih problema sa kičmom, potrebna je naša pomoć, kako bi obezbedila novac da dalje lečenje nastavi u inostranstvu.
Foto: Budi human
Jasminini zdravstveni problemi počeli su oktobra 2022. godine pojavom bolova u LS kičmi, a intenzitet bola se vremenom sve više povećavao i širio i na donje ekstremitete. Dijagnostički nalaz MR LS kičme pokazao je prolaps diska na pršljenovima L4/L5, nakon čega je urađena operacija endoskopske mikrodiscektomije sa radiofrekventnom anuloplastikom, ali nije bilo poboljšanja bolnog stanja.
Ustanovljene su dijagnoze: G96.191 Perineuralne ciste; G55.1 Pritisak na korenove i spletove živaca kod međupršljenskog diska; M51.1 Ispadanje [prolaps] slabinskog i drugih međupršljenskih diskusa sa oboljenjem korena živca [radikulopatijom].
Foto: Budi human
Nakon operacije, a po preporuci neurohirurga, neurologa i fizijatra pokušala je sa fizikalnim terapijama, vežbama i lekovima, probala sve terapije bola, sve to u više različitih ustanova, ali stanje se sve više pogoršavalo i bolovi su bili sve jači. Nakon osam meseci bezuspešnog lečenja, odlučila se da pomoć potraži u klinikama u inostranstvu gde su joj nakon pregledanja medicinske dokumentacije predložili lečenje hirurškim putem.
Jasmina je odlučila da lečenje nastavi u inostranstvu kako bi nastavila da živi normalnim životom bez bola kao i pre.
Sredstva su potrebna za operaciju u inostranstvu, specijalističke i dijagnostičke preglede, laboratorijske analize, za lekove i suplemente.
Preporučujemo
"BIĆE SRPSKI I ZADAR I SKADAR!" Ovako je govorio vojvoda Momčilo (VIDEO)
27. 02. 2026. u 22:59
VRATI SE VOJVODO NA DINARU PONOVO: Na današnji dan rođen Momčilo Đujić
27. 02. 2026. u 22:30
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)