DIMITRIJE (20) IZ KRUŠEVCA NESTAO U BERLINU: Iz hotelske sobe izišao bez telefona i u papučama
DIMITRIJE Ivanović (20) iz Kruševca nestao je pre tri dana u Berlinu, a njegova majka moli za pomoć kako bi ga pronašla.
Foto:Fenix.de
Mladić je u Berlin došao pre 10 dana kao turista, prenosi "Fenix magazin".
U hotelu u kojem je Dimitrije boravio u Berlinu u sobi su mu ostale stvari i mobilni telefon sa kog se redovno javljao majci. Iz sobe je izišao u papučama, a među stvarima koje su ostale u sobi nije bilo njegovog pasoša.
Nestanak Dimitrija Ivanovića je juče prijavljen policiji u Berlinu, a njegova majka moli sve koji nešto znaju o nestanku njenog sina da to i prijave policiji.
BONUS VIDEO:
OTKRIVEN RIMSKI TITANIK U VIMINACIJUMU: Arheolozi kažu da je plovilo bilo duže od 20 metara
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)