KORONA NA KiM: 38 novih slučajeva zaraze
U SRPSKIM sredinama na Kosovu i Metohiji u poslednja 24 sata zabeleženo je 38 novih slučajeva korona virusa, saopšteno je iz Kriznog štaba Privremenog organa opštine Kosovska Mitrovica.
Foto: D.Z.
Kako se navodi saopštenju, u Zavodu za javno zdravlje od prethodnog preseka testirano je 97 uzoraka.
Novozaraženi su iz Severne Mitrovice (16), Leposavića (9), Zvečana (4), Gračanice (4), Prilužja (3), Zubinog Potoka (1) i Štrpca (1).
Trenutno su u srpskim sredinama aktivna 734 slučaja, prenosi Kosovo onlajn.
Od početka pandemije testirana je ukupno 31.551 osoba, a kod 10.513 je zabeležen korona virus.
Od posledica kovida-19 do sada je preminulo 206 pacijenata.
Preporučujemo
KORONA VIRUS JE KAZNA PRIRODE Šekler o pandemiji, objasnio šta je stelt omikron
11. 02. 2022. u 12:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)