ZABRANJENA PORODIČNA VESELJA! Nove mere u Novom Pazaru
GRADSKI štab za vanredne situacije u Novom Pazaru doneo je naredbu kojom se zabranjuje organizovanje porodičnih veselja u ugostiteljskim objektima.
Foto Tanjug
Ova naredba stupa na snagu od ponedeljka, 13. septembra i biće na snazi dok se epidemiološka situacija u gradu ne poboljša.
Štab je ranije doneo odluku da đaci svih srednjih škola na teritoriji Novog Pazara pređu na on line nastavu, a tu odluku će razmatrati Školska uprava i Aktiv direktora ovih obrazovnih ustanova.
U poslednja 24 sata u novopazarskoj Opštoj bolnici preminula su dva pacijenta od posledica izazvanih korona virusom, a hospitalizovane su 24 osobe.
(ALO)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
KORONA U RUDNIČKO-TAKOVSKOM KRAJU: 25 novozaraženih - nema preminulih
09. 09. 2021. u 15:09
NAJNOVIJI KORONA PRESEK: Objavljeni podaci o epidemiološkoj situaciji u Srbiji
09. 09. 2021. u 15:04
ZARAŽENA JOŠ 152 LICA: Najveći broj novoinficiranih u Rasinskom okrugu ove jeseni
09. 09. 2021. u 14:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NE ŽELIM PREGOVORE" Tramp brutalno zapretio: Napadi na Iran biće nastavljeni dok ne pristanu
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da će američki vazdušni udari na Iran biti nastavljeni i narednih dana, uz upozorenje da će biti sve intenzivniji ukoliko Teheran ne pristane na sporazum, dodajući da trenutno ne želi pregovore sa Iranom.
15. 07. 2026. u 20:30
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)