NAGRADA „3.JANUAR“ ZDRAVSTVENIM RADNICIMA: U Bijelom Polju obeležen Dan opštine (FOTO)
ŽELIM da istaknem da se naši slavni preci nisu borili samo za antifašističke ideale.
Foto: Opština Bijelo Polje
Borili su se da bi sačuvali ono što je Bijelo Polje i pre i posle njih vekovima gradilo i baštinilo - međusobno razumevanje, poštovanje različitosti i skladan suživot. Ideje za koje su se oni borili, utemeljene su u modernoj, evropskoj i građanskoj Crnoj Gori.
Ovo je na svečanoj sednici SO Bijelo Polje, povodom Dana opštine, kazao predsednik opštine Bijelo Polje Petar Smolović, koji je istakao da se planira da u 2021. godini budu nastavljeni i završeni svi započeti radovi koji će doprineti da Bijelo Polje postane moderan planinsko - skijaški i speleološki centar regiona.
- Ove godine ćemo pored nastavka realizacije kapitalnih projekata od državnog značaja, početi rad na kruni urbanog uređenja gradskog jezgra, izgradnjom gradskog šetališta pored Lima - kazao je Smolović.
On je najveće priznnje grada, nagradu “3. januar” uručio predstavnicima zdravstvenih radnika iz Opšte bolnice, Doma zdravlja i Zavoda za hitnu medicinsku pomoć – dr Erolu Muratoviću, dr Majdi Dobardžić i dr Besimu Staniću.
Foto: Opština Bijelo Polje
Plakete i zahvalnice ove godine dobili su: Humanitarni fond „Hilal“, Opštinska organizacija Crvenog krsta, Lokalni javni emiter Radio Bijelo Polje, Radmila Mika Rakočević, posthumno Dejan Luković, firma Global Industrial Solutions i Jelena Ćetković.
"TRAMP TAMO DA IZBACI 1000 VOJNIKA NA OSTRVO, NIKO MU SE NEĆE SUPROSTAVITI" Vučić o Grenlandu - Kada pitam a kako Kosovo, svi spuste glavu!
GOVOREĆI jutros u emisiji "Jutro" na Televiziji Prva, predsednik Srbije Aleksandar Vučić dotakao se i licemerja međunarodne zajednice kada je u pitanju odnos koji sada imaju po pitanju Grenlanda i onaj koji su nekada imali po pitanju Kosova i Metohije.
25. 01. 2026. u 13:20
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)