MEDOJEVIĆ TVRDI: Spajić tražio sastanke sa Trampom, Vensom i Rubiom, niko od njih nije hteo da se sretne sa crnim Milojkom
PREMIJER Crne Gore Milojko Spajić tražio je sastanke sa američkim establišmentom, međutim, niko od njih nije htio da se sastane sa crnogorskim premijerom, naveo je predsednik Pokreta za promjene Nebojša Medojević.
Foto: Printskrin Youtube/Novo jutro
– Premijer Crne Gore Milojko je tražio sastanke sa Donaldom Trampom, potredsednikom Vensom, šefom Stejt Departmenta Rubiom, šefom CIA i direktorom FBI! Niko od njih nije hteo da se sretne sa crnim Milojkom, zbog nekih detalja iz njegovog dosijea u SAD! – napisao je Medojević na Iksu.
Preporučujemo
PREPOROD ILI PROPAST? Premijer i poslanici crnogorskog Parlamenta o kontroverznoj saradnji sa Arapima
17. 04. 2025. u 19:05V.K.
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
AMERIKANAC JASAN: "Ukrajinci, privatno, priznaju da će izgubiti Donjeck, ali..."
POTPREDSEDNIH SAD Džej Di Vens izjavio je danas da su teritorijalna pitanja ključna tačka sporenja u pregovorima.
22. 12. 2025. u 19:29
Komentari (0)