HAPŠENJE U MOJKOVCU: Bežeći od zatvora, teško povredio čoveka
U MOJKOVCU je uhapšen B. T. (45) iz ovog grada, osumnjičen za nanošenje teških telesnih povreda.
I.D.S.
On se potraživao, kako je saopštila policija, na lokalnom nivou zbog odlaska u zatvor po presudi zbog ranije počinjenog krivičnog dela.
On je jednom sugrađaninu teške povrede naneo zadajući mu više udaraca u predelu glave, a po padu na tlo i po telu, dok su se nalazili ispred jednog ugostiteljskog objekta.
- Nakon ovog događaja oštećeni je odvezen na ukazivanje lekarske pomoći, gde su mu konstatovane teške telesne povrede u predelu glave.
U međuvremenu Osnovni sud u Bijelom Polju doneo je naredbu za prinudno sprovođenje ovog lica radi izdržavanja kazne zatvora po presudi Višeg suda u Bijelom Polju od prvog novembra 2023. godine kojom je osuđen na kaznu zatvora u trajanju od dve godine, zbog izvršenog krivičnog dela teško delo protiv opšte sigurnosti.
On je priveden Osnovnom državnom tužilaštvu u Bijelom Polju radi saslušanja zbog krivičnog dela teška telesna povreda koje mu se stavlja na teret, nakon čega je sproveden na izdržavanje kazne zatvora u UIKS, saopštila je Uprava policije Crne Gore.
Preporučujemo
MIRJANA PAJKOVIĆ MOŽE DA NAKRIVI KAPU: Najnovija vest posle velike afere
20. 03. 2026. u 19:16
ACO ĐUKANOVIĆ IZLAZI NA SLOBODU: Sud u Nikšiću prihvatio jemstvo od 5 miliona evra
20. 03. 2026. u 15:12
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)