PRVOMAJSKI I VASKRŠNJI PRAZNICI U NOVOM: Od mora do vrha Orjena
U ORGANIZACIJI hercegnovske Agencije za razvoj i zaštitu Orjena, velika prvomajska fešta biće održana 1. maja u Parku prirode na platou Avanturističkog parka na Vrbanju. U centru grada planirani su vaskršnji programi za najmlađe.
FOTO:V.V.
Prvomajska fešta na Orjenu planirana je uz domaću gastro ponudu posnih i mrsnih jela, dve atraktivne pešačke ture za sve posetioce, uz pratnju vodiča-insturktora i edukativni čas u prirodi za najmlađe.
Zabavu za decu upotpuniće takmičarskim i igrama sa animatorima, između ostalog uz zanimljivi fejspejnting. Za najbolje takmičare obezbeđene su specijalne nagrade.
Iz Agencije za razvoj i zaštitu Orjena informišu i da će ulaz u Avanturistički park 1. maja biti besplatan.
FOTO:V.V.
Organizaciju vaskršnjih programa za najmlađe planirali su Sekretarijat za kulturu i obrazovanje i gradska Turistička organizacija. Sutra (30. april) i u subotu (4. maj) biće priređene kreativne radionice u okviru programa „Radost i nada u srcu našeg grada“.
Na platou ispred zgrade Opštine Herceg Novi deca će izrađivati ukrase za vaskršnju dekoraciju grada, a 4. maja u Parku Boka sledi bojenje vaskršnjih jaja.
Preporučujemo
ACU ĐUKANOVIĆU ODREĐEN PRITVOR: Sud doneo konačnu odluku zbog opasnosti od bekstva
02. 03. 2026. u 12:30
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)