NASTAVLJENA AKCIJA “TRANZIT”: U novoj zapleni oduzete cigarete vrednosti 1,2 miliona evra

Б. Дабић

14. 06. 2022. u 09:46

KAO što je najavljeno, realizovan je nastavak akcije „Tranzit“ u kojem je sprečeno krijumčarenje još 1.568 paketa cigareta, čija je vrednost oko 1,2 miliona evra. Ovu informaciju su potvrdili iz Vlade Crne Gore.

НАСТАВЉЕНА АКЦИЈА “ТРАНЗИТ”: У новој заплени одузете цигарете вредности 1,2 милиона евра

Foto: Tviter Uprva policije Crne Gore

Tim povodom ministar unutrašnjih poslova Filip Adžić i direktor Uprave prihoda i carina Rade Milošević održaće danas vanrednu pres-konferenciju.

Konferencija za medije je zakazana za 10.30 časova.

Podsećamo, proteklog vikenda u ovoj akciji oduzeto je osam kontejnera u Slobodnoj zoni Luke Bar kada je zaplenjeno 4.000 paketa cigareta čija je vrednost oko 3,5 miliona evra.

BONUS VIDEO: VANDALIZAM U KAFEU U CENTRU VRANjA: Bojom isprskan kompletan inventar u sred bela dana

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALJE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.

09. 02. 2026. u 11:13

Komentari (0)

NOVA PRILIKA ZA MALA I SREDNJA PREDUZEĆA: EBRD SME Go Green kreditna linija pomaže pri modernizaciji i unapređenju proizvodnje - ovo su detalji