UGRADILI KATETERE DA NE BI SRELI LAZOVIĆA! Milan Knežević oštro o "uspesima" bezbednosnog sektora
POSLANIK Demokratskog fronta Milan Knežević je rekao da je URA izbor Dejana Mugoše za predsednika Državne izborne komisije iskoristila kako bi manipulisala koalicionim partnerima.
Foto arhiva
On kaže da je to još jedan dokaz da URA ima jake veze sa DPS-om koje je zaokružila pričom o bezbednosnom sektoru.
- Najspektakularnije rezultate u bezbednosnom sektoru i najviše posla će imati urolog u Kliničkom centru, zato što šefovi bezbedonosnog sektora ne smeju da uđu u toalet i pođu do Zorana Lazovića plašeći se da ga negde ne vide po hodnicima, katetere su im ugradili. Ne smeju da se sretnu sa Zoranom Lazovićem, a ovamo nam govorite o uspesima u bezbednosnom sektoru i dolazimo do jednog zaokruženog paradoksa. A to je da će DPS tj. Filip, zajedno sa Dalilom imati i predsednika državne komisije i sekretara - rekao je Knežević.
Preporučujemo
POTONjA JE URA ZA SMENE: Milo Đukanović o inicijativi za glasanje o nepoverenju Vladi
09. 12. 2021. u 07:39
MEDOJEVIĆ O SLOBODNOM PADU ĐUKANOVIĆA: Nestanak DPS je prirodan proces
07. 12. 2021. u 15:51
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)