OSUJEĆEN U KRIJUMČARENJU DROGE: Mladić uhapšen sa 20 kilograma marihuane, pištoljem i 17 metaka

Б.Дабић

16. 11. 2021. u 15:54

MLADIĆ A.U. (20) uhapšen je danas u mestu Benkaj nakon što je pokušao da prokrijumčari oko 20 kilograma opojne droge marihuane iz Albanije u Crnu Goru. Policija je kod njega pronašla i pištolj.

ОСУЈЕЋЕН У КРИЈУМЧАРЕЊУ ДРОГЕ: Младић ухапшен са 20 килограма марихуане, пиштољем и 17 метака

Foto: B. D.

 -Nakon preduzimanja višednevnih mera i radnji iz svoje nadležnosti,policija je osujetila A.U.   da prokrijumčari oko 20 kilograma opojne droge marihuana preko granice sa Republikom Albanijom u Crnu Goru. Kod njega je pronađen i pištolj Glok sa oružnim listom i 17 komada municije, naveli su iz Uprave policije.

A.U. je lišen slobode zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga. On  će uz krivičnu prijavu biti priveden postupajućem tužiocu u Višem državnom tužilaštvu u Podgorici.

BONUS VIDEO: KAKO PROVERITI RADNI STAŽ: Jelica Timotijević iz PIO fonda u novoj epizodi Ft1P

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

PREKO NOĆI JE NESTALO Bobi propao biznis