СРПСКА ЗАСТАВА УСРЕД ЛОС АНЂЕЛЕСА: Јовељић залудео Американце (ВИДЕО)

19. 06. 2022. у 09:37

У оквиру 16. кола МЛС лиге, фудбалери Лос Анђелес Галаксија поделили су плен са Портланд Тимберсима - 1:1.

Играч утакмице је некадашњи ас Црвене звезде, Дејан Јовељић, који је у игру ушао у 32. минуту звог повреде стартера Виктора Васкеза.

Гости су најпре дошли до вођства у 38. минуту када је мрежу Галаксија затресао Чара. Портланд је показао квалитет који поседује, па је био значајно бољи ривал у првој фази сусрета.

Преокренула се ситуација на терену након велике паузе. Домаћин је преузео иницијативу и кренуо у офанзиву. Галакси је вршио озбиљан притисак на дефанзивну линију противника, а то се исплатило у самом финишу дуела.

Играо се 88. минут када је Араухо упутио одличан центаршут са десног бока, који је испратио Дејан Јовељић, наместио се и са пет метара главом лопту послао у мрежу.

Јовељић је одмах отрчао до навијача, скинуо је дрес и завиорио српску заставу.

Био је то четврти гол Јовељића на три претходне утакмице.

A post shared by LA Galaxy (@lagalaxy)

НОВАК ЂОКОВИЋ НИЈЕ ОЧЕКИВАО ОВО: Енди Мареј тражи да се због њега направи преседан на Ролан Гаросу

Жудели су љубитељи тениса да поново гледају тениски дерби Новак Ђоковић - Енди Мареј, али од тога неће бити ништа. Бар не ове седмице на турниру АТП Женева опен. На Ролан Гаросу? Можда. Али, пред тај, предстојећи гренд слем, који почиње у седмици пред нама, десила се једна занимљива ствар.

21. 05. 2024. у 20:48