NOĆ U BEOGRADU: Mladić (18) teško povređen u saobraćajnoj nesreći
MLADIĆ od 18 godina povređen je teže, a druga osoba lakše u udesu sinoć u 20.20 na raskrsnici Dositejeve i Sterijine ulice, dok je u udesu na Pančevačkom putu oko 21 čas povređen biciklista star 60 godina.
Foto: Depositphotos
Beogradska Hitna pomoć tokom noći imala je 108 intervencija, od toga devet na javnom mestu a između ostalog zbrinuto je troje ljudi povređenih u saobraćajnim nesrećama.
Hitna pomoć imala je povećan broj intervencija zbog slučajeva infekcije korona virusom, a 21 pacijent prebačen je tokom noći u Infektivnu kliniku, 91 interklinički, i evidentirano je 135 poziva na kovid telefon.
(Kurir)
Preporučujemo
NOĆ U BEOGRADU: Mnogo poziva u vezi sa povišenom temperaturom i kovidom
07. 03. 2021. u 07:28
LAŽNI MAJSTORI NUDE POPRAVKE: Iz JKP "Elektrane" upozoravaju potrošače na zloupotrebe
09. 03. 2021. u 07:52
"RAZGOVARAĆEMO SA NATO PARTNERIMA I UPOZORITI IH" Plenković u strahu zbog novih srpskih raketa: Ozbiljno oružje!
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)