DOJAVE O BOMBAMA BILE LAŽNE: Završeni pregledi u prostorijama RTS-a
NAKON završenih pregleda utvrđeno je da su dojave o postavljenim bombama u objektima Radiotelevizije Srbiije (RTS) bile lažne, rečeno je Tanjugu u MUP-u.
Foto SK
RTS je jutros oko 10:15 primila dojavu o postavljenim bombama u objektima te medijske kuće. Kontradiverzioni pregled obavili su pripadnici MUP-a.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: NEMA CENU: Akcija "Merkatora" za prevenciju bolesti raka dojke
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
"Potvrđena idiotkinja!" Rus izvređao Melonijevu, Italija uputila protest: "Fašistički ološ, izdala birače"
ITALIJA je uputila oštar protest Rusiji nakon uvredljivih izjava ruskog TV voditelja na račun premijerke Đorđe Meloni, dok joj je predsednik države pružio podršku i osudio skandalozne komentare.
22. 04. 2026. u 08:44
Komentari (0)