HAJKA NA ŠAKALA I LISICU: Lovci iz Mladenovca poneli oružje, evo gde su sve pucali
VIŠE od stotinu članova mladenovačkog Lovačkog udruženja “Varovnice” i njihovih kolega iz drugih gradova Srbije, okupilo se u Kovačevcu odakle su krenuli u hajku na lisicu i šakala.
Foto D. Dozet
Mirnu ruku i dobar pogled svim učesnicima hajke, pre polaska, poželeo je predsednik Gradske opštine Mladenovac, Vladan Glišić. Hajka je završena velikim druženjem lovaca koje su organizovali članovi sekcije Kovačevac Lovačkog udruženja “Varovnice”.
Objavljeno je da će i Lovačko udruženje "Varovnice" dobiti uskoro novi dom u Kovačevcu. Opština Mladenovac finansirala je izgradnju krova na ovom objektu i uložiće sredstva u nabavku i ugradnju stolarije.
Lovačko udruženje Varovnice broji oko 600 članova, a sekcija u Kovačevcu oko 70 članova. Novi objekat, osim za druženja i okupljanja lovaca, moći će da se koristi i za potrebe drugih organizacija i meštana za organizovanje raznih proslava i manifestacija.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
OPŠTINA VRAČAR POTPISALA UGOVORE U TRŠIĆU: Dodela sredstava za međuopštinsku saradnju
27. 02. 2023. u 20:11
ZAVRŠNI RADOVI NA AUTOPUTU SURČIN-NOVI BOGRAD: Radi se priključak do najmlađe opštine
27. 02. 2023. u 19:56
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (1)