BEOGRAĐANI, PRIPREMITE ZALIHE: Ovaj deo grada sutra ostaje bez vode gotovo ceo dan
ZBOG planiranih radova na vodovodnoj mreži na teritoriji opštine Vračar, sutra od 8.30 do 18 časova bez vode će ostati potrošači u Podgoričkoj i Ulici Stojana Protića, na delu od Braničevske do Graničarske.
Foto N. Skenderija
Kako je saopšteno iz JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija", za najnužnije potrebe za pijaćom vodom biće obezbeđene auto - cisterne, a nadležni apeluju na potrošače da pripreme zalihe dragocene tečnosti.
BONUS VIDEO:
PODIVLjALI IBAR I LOVNIČKA RIJEKA: Poplave zbog padavina u Rožajama i Tomaševu
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)