DRAMA NA GAZELI: Muškarac preskočio zaštitnu ogradu i pretio da će se baciti sa mosta - policija sprečila tragediju

Новости онлајн

09. 02. 2022. u 16:34

POLICAJCI iz stanice Novi Beograd, sprečili su 62. godišnjeg čoveka da izvši samoubistvo.

ДРАМА НА ГАЗЕЛИ: Мушкарац прескочио заштитну ограду и претио да ће се бацити са моста - полиција спречила трагедију

Foto I. Marinković

Muškarac je na mostu Gazela prešao zaštitnu ogradu i pretio da će skočiti u reku Savu,. Tu nameru sprečili su policijski službenici iz stanice Novi Beograd.

Muškarac je predat Hitnoj pomoći i prevozi se u Kliniku za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević".

(Pink)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

BOG ME SPASIO NAJGOREG: Autobus visio nad liticom, Bosiljčić umalo stradao na veliki praznik - Veliku Gospojinu slavim kao drugi rođendan