SCENA KOJA TOPI SRCA: Pas zaspao u kovid ambulanti u Beogradu (FOTO)
NA društvenim mrežama pojavila se fotografija koja i u ovim ledenim danima otapa srce.
Foto: Printscreen/Twitter/Hyperactive_fly
Naime, reč je o fotografiji koja se pojavila na Tviteru, a na kojoj se vidi jedan pas lutalica koji spava u kovid ambulanti u Železniku.
Tviterašica koja je fotografiju objavila napisala je sledeće.
- U Kovid ambulanti u Železniku. Kažu spava tu svaku noć, puste ga da se ne smrzava napolju. Nikom od zaposlenih ne smeta i niko ga ne dira - navela je ona.
Komentari ispod objave, i to pozitivni, samo su se nizali.
- Normalni ljudi, svaka čast.
- Prelepo!!!! Njemu je to spas po ovom mrazu!!! Divno, divno, divno.
- Duša dobra - pisali su ljudi.
BONUS VIDEO - FESTIVAL U NEPALU: Psima poštovanje kao kraljevima i kraljicama
Preporučujemo
DVE SAOBRAĆAJNE NESREĆE U BEOGRADU: Dve osobe lakše povređene u toku noći
25. 01. 2022. u 07:19
AUTOMOBIL SE "NASADIO" NA ZAŠTITNU OGRADU: Neobična scena na Trgu Nikole Pašića (FOTO)
24. 01. 2022. u 20:09
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (1)