SNIMAK BAHATE VOŽNJE U BEOGRADU: Vozač prolazi kroz crveno svetlo, beži od patrole i psuje policajce (VIDEO)

03. 01. 2022. u 20:12

NA društvenim mrežama pojavio se snimak bahatog vožača koji velikom brzinom vozi automobil u centru Beograda, u Pop Lukinoj ulici.

СНИМАК БАХАТЕ ВОЖЊЕ У БЕОГРАДУ: Возач пролази кроз црвено светло, бежи од патроле и псује полицајце (ВИДЕО)

Foto: Printskrin Twitter

Na snimku se jasno vidi da vozač prolazi na crveno svetlo, a nije usporio ni kada je saobraćajna policija pokušala da ga zaustavi.

Mladić je samo dodao gas i projurio pored saobraćajaca, koje je pritom neko iz automobila žestoko opsovao. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

BONUS VIDEO: HAOS ISPRED "KASINE": Divljao u centru Beograda, kolima oštetio izlog lokala

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (1)

IMAM DOVOLJNO NOVCA DA NE MORAM DA PEVAM Olja Karleuša otkrila istinu o povlačenju sa estrade