ZA ZELENIJI SAVSKI VENAC: U Ulici Andre Nikolića posađeno deset novih stabala javora
NOVIH deset stabala javora posadio je predsednik Gradske opštine Savski venac Miloš Vidović sa saradnicima u Ulici Andre Nikolića, kod kružnog toka Topčiderska zvezda.
GO Savski venac
Ovim povodom prvi čovek centralne prestoničke opštine je istakao da je zadovoljan što je Savski venac u proteklom periodu postao bogatiji za veliki broj stabala drveća i zelenih površina.
- Zelene površine su jedan od uslova kvalitetnog života građana. Zajedno sa našim sugrađanima, koji se često javljaju sa predlozima za ozelenjavanje i uređivanje lokacija na teritoriji opštine, mi se trudimo da budemo primer kako jedna centralna opština brine o očuvanju prirode i zdrave životne sredine - rekao je Vidović.
Sadnja novih stabala je organizovana kao nastavak akcije "Za zeleniji Savski venac", a sprovedena je uz nadležnost JKP "Zelenilo-Beograd".
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)