INVESTITOR ZAĆUTAO PRED TUŽIOCEM: Novo ispitivanje svedoka za urušavanje u Vidovdanskoj 14. oktobra
INVESTITOR koji je danas saslušan u Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u slučaju urušavanja zgrade u Vidovdanskoj ulici branio se ćutanjem.
Foto: N. S.
Novo ispitivanje svedoka zakazano je za 14. oktobar. Nakon toga, očekuje se građevinsko-tehničko veštačenje kojim će se odrediti dalji postupak.
Prethodno saslušanje osumičnjenog još jednog investitora bilo je održno 2. septembra i tom prilikom on je negirao krivicu. Na istom saslušanju osumnjičeni izvošač radova tvrdio je da je pregovarao da započne posao, ali da u radove nije ni ušao.
Preporučujemo
NOVA AUTOBUSKA LINIJA U BEOGRADU: Startuje sutra - evo kuda će voziti broj 80
15. 12. 2025. u 11:57
Obaveštenje o vanrednim aktivnostima JKP „Gradska čistoća“ za 15. decembar
15. 12. 2025. u 11:00
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)