Jović najbliži prelasku u Benfiku
22. 12. 2015. u 08:15
Lisabonski "orlovi" prate Jovića više od godinu dana samo je pitanje koliko su spremni da ga plate
Luka Jović
PORTUGALSKI mediji tvrde da je Luka Jović najbliži Benfiki.
Mladi napadač Zvezde mogao bi već ove zime da napusti "Marakanu", jer po postojećem ugovoru, fond Pinija Zahavija ima pravo na tu opciju zato što je vlasnik 70 odsto prava na igrača.
Lisabonski "orlovi" prate Jovića više od godinu dana samo je pitanje koliko su spremni da ga plate.
U zavisnosti od visine obeštećenja zavisiće i koliko će se novca sliti u kasu Zvezde, koja je ostala sa svojih 30 odsto od cene.
PROČITAJTE I OVO:
* Preminuo proslavljeni odbojkaš Dejan Brđović: Odlazak legende
* Anketa “Novosti” - Kapiteni biraju fudbalera godine (1)
* Portugalac odlazi iz Zvezde: Vijeira na listi želja Sportinga
* Kolumnista “Gardijana”: Đoković nije dovoljno cenjen
* Tomić novi trener Partizana, raskinuta saradnja sa Drulovićem!
* Zvezda pala u „Morači“: Tadija "potopio" crveno-bele
* Terzić: Grujić ide u Liverpul, nosiće Džerardovu “osmicu”
* Ćurković preuzeo Partizan: Sportski rezultati nisu tragični, bilo je i gore
* Radonjić: Bez energije, brine me ritam; Pavićević: Marić napravio odličan posao
* Čuveni češki golman doživeo srčani udar, nalazi se u kritičnom stanju
Stefan
22.12.2015. 08:27
Jedna velika bruka da tako mladi igraci pripadaju menadzerskoj fudbalskoj mafiji! Bas zbog toga su nasi klubovi finansijski tu gde su jer su najmanje zaradjivali od prodaje igraca,tuzno
@Stefan - U sklopu društvenih transformacija, menadžeri su se povezali sa politikom a onda im je dat prostor da zelenaškim provizijama pljačkaju kako klubove tako i igrače. Njima nisu važni ljudi (njima su samo roba), već procenti. A Jović će imati mogućnost da se razvije i njegova budućnost će zavisiti isključivo od njega.
@Stefan - bravo,svaka vast.... smatram da je to jedini iglavni razlog male minutaze
@Stefan - Mislim da i ti i mnogi koji ovde ostavljaju komentare,ne prate dovoljno dogadjanja ali ste na tastaturi ko zapeta puska.Naime,od ove godine,je UEFA donela novi zakon i odredila procenat posrednicima,tako da je to sto se sa Jovicem i nasim mnogim igracima desavalo,bilo ranije.Dokaz tome je i Zvezdino poslovanje u letosnjem prelaznom roku,sto ce reci,svi igraci su Zvezdini osim Donalda.Ne mozes da pljujes a nisi se obrazovao i informisao.Naravno da c sve doci na svoje.Unistimo mi toleti sistem.
@Stefan - Ti kao glumis pametnjakovica, nacitan, informisan a vrhunac ti "Unistimo mi toleti sistem" . Sedi. kec i ne pametuj puno!
Komentari (10)