Salami: Pokazaću zahvalnost svojom igrom
19. 01. 2015. u 12:46
Posebnu zahvalnost dugujem Goranu Hadži Milovanoviću, koji je uspostavio kontakt sa Zvezdom, a ja ću govoriti na terenu rekao je igrač koji je stigao na pozajmicu
Salami na promociji u Crvenoj zvezdi foto: FK Crvena zvezda
ZVEZDA je u ponedeljak promovisala svog Balotelija. Fuad Gbolahan Salami (15. april 1991) potpisao je u subotu ugovor o pozajmici na šest meseci uz opciju otkupa od Vari Vulfsa za 250.000 dolara i još jednom naglasio kako mu osećaj govori da je izabrao pravi klub. Ukoliko stameni špic sa crveno-belim dresom s brojem 11 opravda očekivanja, Crvena zvezda ima opciju sa njim potpiše ugovor do 2018. godine.
- Jako sam srećan što sam u Zvezdi. Sviđaju mi se klub i navijači, a zadovoljan sam i objektom i uslovima za trening. Posebnu zahvalnost dugujem Goranu Hadži Milovanoviću, koji je uspostavio prvi kontakt sa Zvezdom, a ja ću lično govoriti na terenu i to je moj osnovni moto. Na taj način ću pokazati zahvalnost prema Zvezdi što mi je ukazala poverenje. Želim da naglasim i da sam srećan što trener veruje u mene, tako da ću se truditi da se i njemu zahvalim golovima - istakao je Salami na promociji.
Nigerijski napadač je potvrdio da mu je uzor Mario Baloteli:
- Mario mi je idol zbog igara na terenu, zbog karaktera i zbog toga kako "gine" na terenu, ali nisam ljubitelj njegovog života van terena.
Utakmice Crvene zvezde nije gledao:
- Da nije zadovoljio na lekarskim prelgedima, ne bi bio ni potpisan ugovor. Odložena promocija nema veze sa tim, već su u pitanju tehničke stvari oko pozajmice između dva kluba - istakao je Pantović i najavio da će klub voditi politiku prema kojoj neće potpisivati trajne ugovore sa igračima iz Afrike dok ne se ne vidi kako će se ti igrači uklopiti.
- Pogledao sam samo isečke na internetu, ali drago mi je što sam uvideo da se igra sa tri napadača. Već sam se sprijateljio sa nekim mladim igračima u Zvezdi.
Iako se nedavno oženio, supruga mu se još neće pridružiti.
- Posao mi je na prvom mestu i želim da se stacionaram ovde, da me novinari vole, pa kada se steknu uslovi, možda će i ona doći - istakao je Salami.
Zahtev za izdavanje šengenske vize je predat, ali je nerealno očekivati da će je nigerijski reprezentativac (15 mečeva) dobiti u narednih sedam dana, pa se neće se priključiti saigračima u Kopru. Već radi dva puta dnevno sa trenerom Ivicom Momčilovićem i staviće se treneru Nenadu Lalatoviću na raspolaganju od 29. januara.
TORTA ZA PLANIĆA
CRVENO-beli su se brzo privikli na dobre uslove koje preko kompanije "Terme Čatež" u Kopru imaju u hotelu "Žusterna" i sportskom kompleksu "Bonjifika". Nedelja je počela svečanošću jer je, u ponedeljak, 23. rođendan, uz duvanje svećica na torti, proslavio štoper Bogdan Planić. Radilo se dva puta, a već sutra u 17 časova Crvenu zvezdu očekuje prvi kontrolni meč protiv Tolmina na stadionu "Ankaran".
misa tumbas
19.01.2015. 16:59
Zar vas ovaj još nije tuzio?
@misa tumbas - Aj placi.
@misa tumbas - hahahaha kolko za 6 meseci....
Taj neće postići više od dva gola. Tako je to kada se kupuju igrači na preporuku, pomoću SMS poruka. Ovaj ne može igrati ni za Železničar iz Bara Venecije. On i tehnika su dva sveta.
Dobar si za šefa teratane.
Komentari (3)