Marija Kilibarda: Na odmor u Egipat sa kumom
07. 07. 2012. u 11:19
Voditeljka Marija Kilibarda se do jeseni oprašta od „Žena“ i odlazi na odmor sa kumom, bez momaka, telefona, interneta, štikli i noćnih izlazaka
„ŽENE“ (15.00, Prva TV) su stigle do same završnice, barem u ovoj turi. Nakon uspešne sezone, šarmantne voditeljke samo što nisu otišle na zasluženi odmor, pa će i poslednje dve emisije biti u letnjem, lepršavom raspoloženju.
Najmlađa u „udruženju“ Marija Kilibarda kaže da će emisija u subotu biti posvećena „JUSnostalgiji“, a usput sumira utiske iz prethodne sezone i najavljuje novu - još bogatiju i zanimljiviju.
- Starije generacije svakako pamte kada se za nekoga govorilo da nije po JUS-u, što je u prevodu značilo da se svojim dimenzijama ne uklapa u standardizovane mere - podseća Kilibarda. - U ovoj emisiji pričamo o garderobi i veličinama. Da li postoje standardi za brojeve garderobe i da li ti standardi imaju veze sa realnošću, razgovaraćemo s Goranom Papovićem, predsednikom Nacionalne organizacije potrošača, stilistom Ašokom Murtijem i Anđelinom Zebić iz Instituta za standardizaciju Srbije.
Kako i sama ima problem sa kupovinom adekvatne garderobe, lepa i dugonoga voditeljka kaže da haljine uglavnom šije ili kupuje u inostranstvu.
- Imam veliki problem da u Srbiji nađem nešto što mi odgovara - kaže Mara. - Kada odem na put, ponovim se nekim krpicama, jer je jeftinije i veći je izbor. Obično imam problem s dužinom nogavica. Sve farmerke su mi kratke!
Ideja za oblačenje uvek manjka, ali zato za emisiju ima i više nego što bi trebalo. Sada, kada se spremaju za odmor, dodaje Marija, voditeljke imaju i previše entuzijazma i elana:
- Mogle bismo da radimo celog leta, ali mnogo je ljudi otišlo na odmor i bila bi šteta da nas neko od njih ne čuje, jer su priče kojima se bavimo u emisiji zaista korisne.
Pauza će trajati do kraja avgusta, kada počinje jesenja šema i: nove epizode „Žena“.
- Već smo unapred smislile teme koje su bombastične i zavređuju prostor, nešto o čemu se nije mnogo pričalo. Mislimo da bi trebalo da u novi ciklus uđemo sa gorućim pitanjima. Sudeći po rejtinzima, najgledanije i najemotivnije su bile životne ispovesti običnih ljudi, tako da ćemo se toga držati i u narednoj sezoni.
Koliko god, dodaje ona, sve izgleda kao pesma, teško je uklopiti pet žena da se bore za istu stvar i da što veći broj ljudi čuje ono što je važno.
- Gledaoci vole i da čuju naša iskustva. Različitih smo profila i različitih generacija, pa tako iz svih uglova i sa različitih stanovišta obrađujemo teme.
Do jeseni, sigurno će svaka od njih smisliti neku zanimljivu priču, a dotad, bar što se Marije tiče, odmor je dobrodošao:
- Idemo u Egipat, kuma i ja. Bez momaka, tako ćemo jedna drugoj da nadoknadimo propušteno vreme. Biće to pravi odmor: bez telefona i interneta, a sa jambom, sudokuom i nepročitanim, a započetim knjige. Štikle ne nosim - nema noćnih izlazaka!
Kilibarda provod ostavlja za Beograd, gde će čitav ostatak leta ludovati u kafe-klubu „Central park“, gde je, tvrdi, najprijatnija bašta okružena zelenilom.
realan
07.07.2012. 12:14
A mene ne vodite.Ovo ti necu oprostiti.A ni kumi.
@realan - vode zato matiju zg/hdz/hsp da malo odmorimo od njegovih glupih i provokatorskih kometara ovde..:)
...ma ova nesto ucestala sa...te drugarica, te kuuuuuuma....srceeee....da nisi malKo skrenula u neku stranu....ili ima posla u Egiptu!!!!!!!!
Ove nase cure ne znaju dalje od Turske,Egipta i Saudijske Arabije.
Komentari (4)