DOLUTAO IZ ŠUME: Nezvani gost kod Aleksandra Čotrića
POSLANIK SPO Aleksandar Čotrića zatekao je pre nekoliko večeri neobičnog gosta u svom stanu u Pančevu.
Foto: Printscreen
Kada je ušao sa suprugom u dnevnu sobu, oko njihovih glava počeo je da leti slepi miš. Stan Čotrićevih nalazi se uz Tamiš, a preko reke je šuma, odakle je očigledno zalutao nezvani gost.
Slepi miš im je malo "pravio društvo", vešto zaobilazeći komade nameštaja, dok nije pronašao izlaz kroz vrata terase, a Čotrić je sve zabeležio i kamerom na svom telefonu.
Foto: Privatna arhiva
Preporučujemo
ZORANA NA ZIDU: Dušan Bajatović kraj ulaznih vrata ima posebnu fotografiju
17. 05. 2021. u 06:00
KRALj ZABUŠAVA: Justina Pupin Košćal je lični trener poslanica SPS-a
15. 05. 2021. u 14:44
AMERIČKA VOJNA BAZA U PLAMENU: Žestok napad tokom noći (VIDEO)
NAJMANjE četiri drona napala su američku bazu Viktori u Iraku, uz niz eksplozija sinoć i u ranim jutarnjim satima.
21. 03. 2026. u 09:31
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)