NIŠTA OD SUPERLIGE: Veliki se povukli, sastanak klubova pred ponoć, priznaće poraz?
NIŠTA neće biti od ideje o Superligi
Foto: EPA
Od ideje o Superligi bogatih evropskih klubova, kako stvari stoje, ipak neće biti ništa!
Nakon što je večeras Čelsi zvanično odustao od učešća, a isto su najavili i Mančester siti i Barselona, čelnici 12 klubova učesnika sastaće se u toku večeri i raspravljati o odustajanju od ideje o sopstvenom takmičenju.
Gazeta piše da je hitan sastanak ljudi iz Juventusa, Milana, Intera, Reala, Barselone, Atletiko Madrida, Čelsija, Liverpula, Arsenala, Sitija, Totenhema i Junajteda zakazan za 23.30
Očekuje se da će nakon sastanka i zvanično saopštiti da povlače odluku o organizaciji ovog takmičenja.
Uskoro opširnije
Preporučujemo
ČELSI SAVLADAO SITI U POLUFINALU FA KUPA: "Plavcima" poništen gol, oni ipak slavili
17. 04. 2021. u 22:29
"KRALj",TAJKUN ILI ŠEICI: U konkurenciji za pehar Lige šampiona ostali najbogatiji
15. 04. 2021. u 19:36
JUNAJTED JE U NALETU: Fulam dolazi na "Old Traford" u pravom trenutku za "crvene đavole"
Mančester junajted nastavlja snažan uspon pod vođstvom Majkla Karika i u nedelju popodne na "Old Trafordu" dočekuje Fulam, u meču koji može dodatno učvrstiti poziciju „crvenih đavola“ u borbi za Ligu šampiona.
01. 02. 2026. u 07:40
NOVAK ĐOKOVIĆ ZAPREPASTIO AUSTRALIJU: Evo šta je Srbin rekao na konferenciji posle finala Australijan opena 2026!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 nisu bile kakve se Srbija nadala, Novak Đoković je izgubio od Karlosa Alkaraza, a onda je vrlo emotivno reagovao na konferenciji za štampu.
01. 02. 2026. u 14:46
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)