ŠEŠELJ: Srbija će osloboditi sve srpske teritorije (VIDEO)
TOKOM gostovanja u jutarnjem programu TV Hepi, voditelj Milomir Marić je pitao predsednika SRS dr Vojislava Šešelja ,,kako će se završiti ova nesreća na ruševinama Jugoslavije".
Foto: EPA/Andrej Čukić
- Završiće se tako što će Srbija osloboditi sve srpske teritorije i čvrsto stupiti u savez sa Rusijom, Belorusijom i ostalim bratskim državama – odgovorio mu je Šešelj.
Lider radikala je, između ostalog, istakao da ne veruje u istorijsko pomirenje Srba i Albanaca dok se ne postigne rešenje za Kosovo i Metohiju po kome bi južna srpska pokrajina ostala za sva vremena u sastavu Srbije, a Albanci dobili autonomiju.
MISTERIJA NA NEBU IZNAD TAJVANA: "Ovakav potez kineske vojske nismo videli u novijoj istoriji"
TAJVANSKA vojska navikla je na gotovo svakodnevno praćenje kineskih ratnih aviona koji lete u blizini ostrva. Ponekad ih je samo nekoliko, ponekad znatno više, ali njihovo prisustvo je skoro neprekidno. Zbog toga je iznenadni prekid letova, koji je trajao gotovo dve nedelje, izazvao iznenađenje i nedoumicu.
12. 03. 2026. u 17:58
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (3)