UHVATIO GA PRESRETAČ Jurio 214 na sat, bez dozvole i pod dejstvom narkotika, a ovo je kazna
07. 10. 2020. u 15:18

Foto: V. Danilov
SAOBRAĆAJNA policija je, prilikom kontrole "presretačima“ na auto-putu Šid – Beograd, zaustavila vozača "pasata" koji je vozio brzinom od 213,9 kilometara na sat na delu puta gde je ograničenje 80 kilometara na sat.
Kontrolom je utvrđeno da dvadesetšestogodišnji vozač nema položeni vozački ispit i da je automobilom upravljao pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, zbog čega je zadržan u službenim prostorijama do 12 sati.
Zbog nasilničke vožnje, presudom Prekršajnog suda u Beogradu, on je osuđen na kaznu rada u javnom interesu u trajanju od 248 sati i novčanu kaznu od 240.000 dinara.
(Telegraf)
Preporučujemo

TRIFUNOVIĆ PONOVO DIVLjAO U SAOBRAĆAJU: Sergej vozio automobil preko 200 na sat
02. 08. 2020. u 18:38
Vrlo stimulativan za prestupnike.
Opušteno, ako ima jakog tatu, rešen problem
U EU se oduzima auto za taj prekrsaj i polaze se ponovo ta kazna je humana smesna
Onda bi bio pravi dasa.
Kakav javni interes, Robija i to teška, šta da je udario nekoga kolima i povredio, zašto ovako mlaka kazna , mora da je guzonjin sin ??
Komentari (5)