VULIN O PRESUDI ANDRIJANI NEŠIĆ: Napad na medij koji sme da bude srpski i da se toga ne stidi
PROGON novinara Večernjih novosti nije slučajan, ovo je napad na medij koji sme da bude srpski i da se toga ne stidi, izjavio je predsednik Pokreta socijalista, Aleksandar Vulin, komentarišući presudu urednici portala Novosti Andrijani Nešić, koju je juče donela sudija blokaderka Tatjana Bezmarević Janjić iz Prvog osnovnog suda, po krivičnoj tužbi Zdenka Tomanovića.
Foto ATAImages
- Sramna presuda Tatjane Bezmarević Janjić je dokaz da nikada nismo smeli prepustiti srpsko pravosuđe Evropskoj uniji i donositi zakone kojima hoće da vladaju našim društvom. Sudije koje ne odgovaraju Skupštini Srbije i mogu da donesu presudu koja nije presuda već osveta za hrabrost. Verujem da će Andrijana Nešić imati hrabrosti da nastavi da se bori kao što sam siguran da će i Novosti ostati u službi srpskog naroda i države - izjavio je Vulin.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SVE KLjUČA OKO FOKLANDSKIH OSTRVA: Argentinski predsednik poslao poruku koja će razbesneti Britance
PREDSEDNIK Argentine Havijer Milej izjavio je da je njegova vlada "svakim danom sve bliže" povratku suvereniteta nad Foklandskim ostrvima, produbljujući diplomatski spor izazvan politički obojenim slavljem reprezentacije Argentine nakon pobede nad Engleskom na Svetskom prvenstvu ranije ove sedmice, piše briselski portal Politiko.
17. 07. 2026. u 14:37
NOVA FAZA SUKOBA NA BLISKOM ISTOKU: Iran prvi put direktno napao ovu zemlju!
IRAN je saopštio da je u petak izveo nove napade na američke objekte na Bliskom istoku, uključujući i prvi direktan napad u Siriji, nakon šeste uzastopne noći američkih udara na iranske vojne objekte.
17. 07. 2026. u 12:51
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)