ŠEŠELJ NA ČELU: Radikali na pomenu u Bratuncu (FOTO)
DELEGACIJA Srpske radikalne stranke, koju je predvodio zamenik predsednika Aleksandar Šešelj, odala je poštu i položila je venac srpskim žrtvama u Podrinju na parastosu koji je održan u Bratuncu.
Foto: SRS
Vlada Republike Srpske proglasila je 5. jul za Dan žalosti u čast sećanja na 3267 svirepo ubijenih Srba na području Srednjeg Podrinja i Birča u Odbrambeno-otadžbinskom ratu.
Za zločine nad Srbima u Bratuncu i okolini ni posle 30 godina niko nije odgovarao.
Preporučujemo
ŠEŠELj OTKRIO ZA TV NOVOSTI: Englezi poslali specijalnu jedinicu po mene i Stanišića
01. 07. 2025. u 17:37
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NA PRAGU NOVA ODLUKA O POVLAČENjU PRIZNANjA TZV. KOSOVA: "Odluka o priznanju lažne države doneta je protivno volji većine građana"
Opštinski odbor Demokratske narodne partije u Nikšiću najavio da će uputiti zvaničnu inicijativu za donošenje deklaracije o stavljanju van snage odluke o priznanju samoproglašene države Kosovo.
27. 07. 2026. u 15:35
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
KAMERA OSTALA UPALjENA: Pobegao od medveda na Tari na drvo, a onda ga je ugledao odozdo (VIDEO)
NA PLANINI Tara ljubitelji prirode su nedavno, prilikom šetnje, sreli medveda, objavljeno je u Fejsbuk grupi "Ljubitelji planine Tare".
26. 07. 2026. u 12:14 >> 13:15
Komentari (1)