JOVANOV O PONOŠU: Taj ne propušta priliku da se priključi bljuvotinama hrvatskih medija

Jovana Švedić

03. 05. 2025. u 15:31

NARODNI poslanik Milenko Jovanov prokomentarisao je najnovije izjave Zdravka Ponoša o uvođenju sankcija predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću.

ЈОВАНОВ О ПОНОШУ: Тај не пропушта прилику да се прикључи бљувотинама хрватских медија

Foto Nikola Rogan

- Verovatno mu isti izvor opet dostavlja "informacije"! To što ne propušta priliku da se priključi bljuvotinama hrvatskih medija, naravno nije slučajno. To što ne propušta priliku da pokaže koliki je bednik, je već stvar karaktera. Međutim, čak i da su njegove laži i izmišljotine istina, jedini general u istoriji srpske vojske koji je bio nosač torbe jednom ministru, morao bi da razmisli sa kim bi to on mogao da se vidi i za deset puta veće sume od onih koje navodi u svojim izmišljotinama. Ko bi to njega primio? Ko bi tim zvaničnicima objasnio sa kim uopšte treba da se vide?! Ipak, najjadnije od svega je da lik koji je stajao mirno pred desetim zamenikom šestog pomoćnika nekog ambasadora, bilo kome bilo šta priča o međunarodnim odnosima. Pa čak i kad izmišlja i laže. On može da priča samo o tome da li je Jeremićeva torba bila teška i da li ga je drška Jeremićeve torbe žuljala, jer je to sve od diplomatije što je u životu video. Najzad, on, koji za Srbiju i srpski narod ni zanokticu nije želeo da povredi i koji je pobegao i sakrio se kad god je ovu zemlju morao da brani, jer mu je to bila obaveza, sve i da hoće ne može da razume da postoje ljudi poput predsednika Vučića koji su spremni i da se po cenu svog zdravlja bore za Srbiju i njene interese - rekao je Jovanov.


 

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (21)

ISTORIJSKA ODLUKA! Mečevi imaju ČETVRTINE na Svetskom prvenstvu u fudbalu u Americi, Kanadi i Meksiku!