TIKTOKERKA I BLOKADERKA POČELA DA RADI POSLE 100 DANA: Podelila u odeljenju više od pola "kečeva", roditelji traže hitan sastanak
TANjA Milanović, nastavnica srpskog jezika u OŠ " Ivan Goran Kovačić" iz Beograda, nije držala časove deci od 5.-8. razreda od početka polugodišta.
FOTO: Printksrin
Nastavnica maternjeg jezika, a u slobodno vreme blokaderka i tik tokerka ( Tanja Exdebela @exdebela) nije održala ni jedan čas 4 meseca, ali je sve vreme sedela u zbornici, blokirala mostove i raskrsnice i snimala tik tok videe, koji joj donose dodatnu zaradu.
Posle više od 100 dana obustave nastave, tokom koje su je deca svakodnevno pitala zašto samo ona ne drži časove i da li ih uopšte voli, pošto neće da im predaje, rešila je da počne da radi i prvog dana podelila u jednom od odeljenja više od pola nedovoljnih ocena.
FOTO: Printksrin
Roditelji su odmah reagovali i predložili zajednički roditeljski sastanak sa razrednim starešinom, kome bi i ona prisustvovala, što je dotična odbila.
Preporučujemo
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"IMA ŽIVOTA I BEZ EU - ONA JE SAMO SENZACIJA" Milanović iznenadio izjavom: "Ona je fasada i nadogradnja, i to dok traje..."
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović primio je danas u Zagrebu makedonsku predsednicu Gordanu Siljanovsku Davkovu i poručio da proces pristupanja njene zemlje predugo traje, da ne može da daje savete, ali da ima života i bez Evropske unije (EU).
25. 03. 2026. u 10:29
Komentari (12)