VAŽNA DRŽAVA POVLAČI PRIZNANJE TZV. KOSOVA? Šešelj otkrio šta očekuje
PREDSEDNIK SRS dr Vojislav Šešelj izjavio je da očekuje da će u pogodnom momentu Mađarska povući priznanje tzv. Kosova.
Foto: N. Skenderija/ilustracija
- Mislim da će to uraditi i Slovenija kada se tamo promeni vlast - rekao je Šešelj za TV Prva.
Podseća da je Srbija spasavala prognane Slovence u II svetskom ratu i da je pomogla Sloveniji jer je spasla da ne ostane u austrijskoj državi.
Kaže da očekuje dalje otopljavanje odnosa između Rusije i SAD.
- Mislim da će to biti korisno za srpski narod - kazao je lider radikala.
Preporučujemo
ŠEŠELj PREDLAŽE: Izgraditi spomenik žrtvama NATO agresije sa imenima svih nastradalih
03. 04. 2025. u 17:31
ŠEŠELj NA TV PRVA O POKUŠAJU OBOJENE REVOLUCIJE: Uhapsiti rektora Đokića, postoje dva glavna centra pobune u Srbiji
26. 03. 2025. u 21:27 >> 22:20
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)