VULETIĆ: Za sve što je danas pretrpeo naš poslanik Miroslav Rodić i njegova porodica odgovorni su Šolak i Đilas
GENERALNI sekretar Pokreta socijalista Predrag Vuletić oglasio se povodom napada na Miroslava Rodića.
Foto: Jutjub/TV Novi Bečej
- Danas je horda nasilnika koja misli da joj je sve dozvoljeno došla ispred porodične kuće pokrajinskog poslanika Pokreta socijalista Miroslava Rodića i divljala ispred njegove kuće uz najprizemnije poruke i pretnje ne mareći da u kući našeg poslanika žive i deca i žene.
Baš kao što su njihovi ideolozi Đilas, Šolak, Marinika, Jovo Bakić i ostali žuti šljam kazali da će juriti po ulicama svakog ko ne misli kao oni, rulja je to danas pokazala i u našoj Bačkoj Palanci ispred porodične kuće Miroslava Rodića. Jesu li to ti studentski mirni protesti da jurite žene i decu po kućama jer vam se ne sviđa tuđe mišljenje?
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)