NEĆE VAM PROĆI TE FAŠISTIČKE METODE PROGONA NEISTOMIŠNJENIKA: Pantić odgovorila Novakoviću
NARODNA poslanica i član Predsedništva Srpske napredne stranke, Biljana Pantić oglasila se povodom najnovijih napada Bore Novakovića na premijera Miloša Vučevića.
Foto: Printskrin/Instagram/biljana_pantic_pilja
- Bora Novaković, osuđeni kriminalac priča o korupciji.
Dok su Boru upamtili po krađi bulevara i nameštanja poslova Borovici, Vučevića će Novosađani pamtiti po otvaranju fabrika i novih radnih mesta, po bespčatnim vrtićima i novim školama.
Čovek koji je glasao iz Soluna i zbog koga su drugi u zatvoru, oduvek je imao animozitet prema Milošu Vučeviću.
To ne treba da čudi jer je Vučević, dok je bio na čelu Novog Sada vodio računa o Novosađanima a kao premijer, interes Srbije i građana Srbije mu je bio na prvom mestu.
Za razliku od Bore, kome je samo bilo bitno da napuni svoje džepove i džepove svojih pajtaša.
Posle Bore, u Novom Sadu je ostala pustoš a stari sjaj Srpskoj Atini, vratio je Miloš Vučević iz podršku predsednika Aleksandra Vučevića.
Bora marksista, nekadašnja perjanica Demokratske stranke, dočekao je da bude pajac jednog ponavljača, Mikija Aleksića ali ne treba Bora da brine za Srpsku naprednu stranku.
Neće vam proći te fašističke metode progona neistomišnjenika.
Građani su na izborima jasno rekli kome veruju i uvek smo tu da se izmerimo.
Na izborima.
Da uporedimo rezultate i da li građani Srbije više veruju kriminalcu i nasilniku Bori ili politici Srpske napredne stranke - izjavila je Pantić.
IRAN "OSLEPEO" SAD I IZRAEL; Novi napadi na Teheran; Iranski "orešnik" pogodio komandu IDF; Tramp - Rat u Zalivu od 1-10? 15!
NASTAVLjAJU se vazdušni udari na Bliskom istoku. SAD i Izrael nastavljaju da gađaju Iran, dok iranske snage uzvraćaju napadima na izraelske gradove i američke baze i diplomatska predstavništva u regionu.
04. 03. 2026. u 06:59 >> 23:01
"RASPOREDIO SAM VOJSKU NA 75 LOKACIJA" Orban: Ukrajina digla u vazduh "Severni tok", to se ne sme ponoviti sa "Družbom"
MAĐARSKI premijer Viktor Orban objavio je video na mreži Iks u kojem je poručio da je mađarska vojska raspoređena na desetinama lokacija kako bi zaštitila energetsku infrastrukturu zemlje. Orban navodi da postoji pretnja od mogućih ukrajinskih sabotaža zbog tenzija oko ruskih energetskih isporuka i rata na Bliskom istoku.
04. 03. 2026. u 13:43
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)