KO GOD BI FORMIRAO VLADU SA KURTIJEM BIO BI POLITIČKI MRTAV POSLE TOGA Vučić: Srpski narod pokazao da želi da čuva svoja ognjišta
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gost je Nacionalnog dnevnika na PINK TV gde je, između ostalog govorio o izborima na AP Kosovu i Metohiji.
Foto: AP Photo/Visar Kryeziu/D. Milovanović/Jutjub/Around The World 4K
- Ko god bi formirao vladu sa Kurtijem bio bi politički mrtav posle toga, posle toga teško da bi mogao da ostane na političkoj sceni.
Ovo je gostujući na TV Pinku rekao predsednik Srbije Aleksandar VUčić govoreći o izborima na KiM.
- Svim mogućim političkim, jezuitskim napadima na Srpska lista ona je opstala i uspela da dobije ubedljivo najveće poverenje srpskog naroda - rekao je Vučić i dodao:
- Verujem da je ovo velika i važna pobeda za Srbiju jer je narod pokazao da želi da čuva svoja ognjišta. Oni su pokazali da imaju jednog predsednika i jednu zemlju i pokazali su kako se odgovorno i ozbiljno ponaša narod.
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (37)